Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
NIKE W NK DF ALPHA HS BRA
Спортски градник
Код на производ:
(DD0430-621)
NIKE

NIKE W NK DF ALPHA HS BRA

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
  • 2XSA 2XSA
  • XSAB XSAB
  • SAB SAB
  • SAC SAC
  • MAB MAB
  • MAC MAC
  • LAB LAB
  • XLAB XLAB
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Градник
Пол Женски
Намена Lifestyle
Бренд NIKE
Возраст За возрасни
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош