Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Switch
NIKE Switch
NIKE Switch
NIKE Switch
NIKE Switch
NIKE Switch
NIKE Switch
NIKE Switch
Код на производ:
(95B254-023)
NIKE

NIKE Switch

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Jordan Switch е маица за кошарка со долги ракави за момчиња. Комплетирајте ја вашата кошаркарска колекција со ова парче облека кое ќе направи да се чувствувате помоќно и поудобно од кога било досега. Заобленото деколте, принтот на ракавите и градите ќе се погрижат да истрчате на теренот мотивирани и сигурни во себе. Спецификација: Маица за момчиња - кошарка Долги ракави Принт на ракави и гради Материјал: 100% памук.
Подетално

Jordan Switch е маица за кошарка со долги ракави за момчиња. Комплетирајте ја вашата кошаркарска колекција со ова парче облека кое ќе направи да се чувствувате помоќно и поудобно од кога било досега. Заобленото деколте, принтот на ракавите и градите ќе се погрижат да истрчате на теренот мотивирани и сигурни во себе.
Спецификација:

 • Маица за момчиња - кошарка
 • Долги ракави
 • Принт на ракави и гради
 • Материјал: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош