Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO ESSENTIAL 13
SPEEDO ESSENTIAL 13
SPEEDO ESSENTIAL 13
SPEEDO ESSENTIAL 13
Код на производ:
(812412A369)
SPEEDO

SPEEDO ESSENTIAL 13"

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 4-5г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 5-6г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 7-8г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 9-10г.
 • XL 11-12г.
 • 2XL 13-14г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 4-5г.
YSM
SM
S 5-6г.
YMD
MD
M 7-8г.
YLG
YXL
LG
L 9-10г.
XL 11-12г.
2XL 13-14г.
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош