Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
adidas Teamsport
Женски тренерки
Код на производ:
(HD6568)
adidas

adidas Teamsport

Доколку планирате да го освежите вашиот гардеробер, сега е вистинското време да го направите тоа! Погледнете ја најновата понуда на патики, облека и опрема за сите возрасти и пронајдете инспирација за секој outfit. Од спорт до рекреативни активности, актуелните модели на познатите брендови ќе ве освојат со функционалност и дизајн кој оди во чекор со трендовите.

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Моментална цена
4.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS -
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S -
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M -
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L -
 • XL XL -
 • 2XL 2XL -
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas Teamsport женските тренерки ви ја даваат потребната удобност после динамичен и напорен тренинг. Носете ги за да го истакнете вашиот спортски изглед. Овие тренерки со стандарден крој се изработени од мек материјал за удобност што ја заслужувате. Атрактивните еластични делови со легендарните три adidas пруги на ногавиците ѝм даваат модерен изглед на овие спортски тренерки. Технологијата AEROREADY спречува задржување на влагата на кожата за дополнителна удобност. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали бидејќи adidas се грижи за животната средина. Спецификација: Состав: 100% рециклиран двојно плетен полиестер Патент со целосна должина Предни џебови Машинско перење Primegreen.
Подетално

adidas Teamsport женските тренерки ви ја даваат потребната удобност после динамичен и напорен тренинг. Носете ги за да го истакнете вашиот спортски изглед. Овие тренерки со стандарден крој се изработени од мек материјал за удобност што ја заслужувате. Атрактивните еластични делови со легендарните три adidas пруги на ногавиците ѝм даваат модерен изглед на овие спортски тренерки. Технологијата AEROREADY спречува задржување на влагата на кожата за дополнителна удобност. Овој производ е направен од Primegreen, серија рециклирани материјали бидејќи adidas се грижи за животната средина.
Спецификација:

 • Состав: 100% рециклиран двојно плетен полиестер
 • Патент со целосна должина
 • Предни џебови
 • Машинско перење
 • Primegreen

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS -
  YSM
  SM
  S S -
  YMD
  MD
  M M -
  YLG
  YXL
  LG
  L L -
  XL XL -
  2XL 2XL -
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош