Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Nike Essentials
NIKE Nike Essentials
NIKE Nike Essentials
NIKE Nike Essentials
Детски хеланки
Код на производ:
(36J046-P85)
NIKE

NIKE Nike Essentials

Prosečna ocena:
5
ocena
ocena
1
(Oceni)

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
714 ДЕН
Заштеда: 476 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 6X 6-7г.
 • 1 1
 • 2 2
 • 3 3
 • 3- 3-
 • 4 3-4г.
 • 4- 4-
 • 5 4-5г.
 • 5- 5-
 • 6 5-6г.
 • 7 7
 • 8 8
 • 8- 8-
 • 9 9
 • 9- 9-
 • 10 10
 • 11 11
 • 12 12
 • 14 14
 • OSFA OSFA
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike ESSENTIALS се детски хеланки дизајнирани за активни девојчиња. Овие детски хеланки носат целодневна удобност и суптилен спортски изглед. Мекиот памук од кој се направени е многу пријатен во контакт со кожата и лесно се вклопува во сите комбинации на облека. Испечатеното Nike лого на долниот преден дел јасно ја истакнува спортската посветеност на најмладите генерации. Карактеристика на овие хеланки е нивниот тесен крој, но и нивната растегливост, што ги прави многу удобни и пријатни за носење. Од активна игра, училишни активности до одмор и спиење, Nike ESSENTIALS детските хеланки за девојчиња ќе им ја обезбедат удобноста што ја заслужуваат. Спецификација: Хеланки за девојчиња Состав: 95% памук и 5% еластин Nike лого на предната страна Тесен крој.
Подетално

Nike ESSENTIALS се детски хеланки дизајнирани за активни девојчиња. Овие детски хеланки носат целодневна удобност и суптилен спортски изглед. Мекиот памук од кој се направени е многу пријатен во контакт со кожата и лесно се вклопува во сите комбинации на облека. Испечатеното Nike лого на долниот преден дел јасно ја истакнува спортската посветеност на најмладите генерации. Карактеристика на овие хеланки е нивниот тесен крој, но и нивната растегливост, што ги прави многу удобни и пријатни за носење. Од активна игра, училишни активности до одмор и спиење, Nike ESSENTIALS детските хеланки за девојчиња ќе им ја обезбедат удобноста што ја заслужуваат.
Спецификација:

 • Хеланки за девојчиња
 • Состав: 95% памук и 5% еластин
 • Nike лого на предната страна
 • Тесен крој

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  6X 6-7г.
  1
  2
  3
  3-
  4 3-4г.
  4-
  5 4-5г.
  5-
  6 5-6г.
  7
  8
  8-
  9
  9-
  10
  11
  12
  14
  OSFA
  Остави оценка

  • Gabrijela KENTER
   Gabrijela KENTER

   23.07.2022. 12:58

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки 36I534-P0T
  714 ДЕН
  Заштеда 40%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Хеланки 36C723-023
  Nike Sportswear Toddler Leggings се хеланки за девојчиња дизајнирани со цел да обезбеда...
  1.090 ДЕН
  Помош