Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SPEEDO ESSENTIAL 13
SPEEDO ESSENTIAL 13
SPEEDO ESSENTIAL 13
SPEEDO ESSENTIAL 13
SPEEDO ESSENTIAL 13
SPEEDO ESSENTIAL 13
SPEEDO ESSENTIAL 13
SPEEDO ESSENTIAL 13
Код на производ:
(812412F943)
SPEEDO

SPEEDO ESSENTIAL 13" WATERSHORT

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 4-5г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 5-6г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 7-8г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 9-10г.
 • XL 11-12г.
 • 2XL 13-14г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Шорцеви
Пол Деца-момчиња
Намена Пливање
Бренд SPEEDO
Возраст За тинејџери (8-14 год.)
Големина ЕУ големина Големина во cm
1X
2X
3X
2XS
XS 4-5г.
YSM
SM
S 5-6г.
YMD
MD
M 7-8г.
YLG
YXL
LG
L 9-10г.
XL 11-12г.
2XL 13-14г.
3XL
4XL
NS
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош