Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
adidas Designed 4 Gameday
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HE5038)
adidas

adidas Designed 4 Gameday

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED 4 GAMEDAY се машки lifestyle долен дел тренерки дизајнирани да ве подготват за важен натпревар или трка. Мекиот памучен материјал од кој е направен нуди максимална удобност и ги релаксира вашите мускули. Тесниот крој ви овозможува максимална подвижност. Овој производ е направен од рециклирани материјали и во таа смисла придонесува за зачувување на нашата средина. Спецификација: Странични џебови со патент Појас со ластик и учкур Состав на материјал: 65% памук, 35% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas DESIGNED 4 GAMEDAY се машки lifestyle долен дел тренерки дизајнирани да ве подготват за важен натпревар или трка. Мекиот памучен материјал од кој е направен нуди максимална удобност и ги релаксира вашите мускули. Тесниот крој ви овозможува максимална подвижност. Овој производ е направен од рециклирани материјали и во таа смисла придонесува за зачувување на нашата средина.

 • Спецификација:
 • Странични џебови со патент
 • Појас со ластик и учкур
 • Состав на материјал: 65% памук, 35% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош