Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
adidas Designed for Gameday
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(HE9873)
adidas

adidas Designed for Gameday

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas DESIGNED 4 GAMEDAY машките долен дел тренерки се дизајнирани за да ве подготват за важен натпревар или трка. Мекиот памучен материјал од кој се направени нуди максимална удобност и ги релаксира вашите мускули. Тесниот крој ви овозможува максимална подвижност. Овој производ е направен од рециклирани материјали и во таа смисла придонесува за зачувување на нашата заедничка животна средина. Подгответе се за тој важен момент и облечете ги adidas DESIGNED 4 GAMEDAY машките долен дел тренерки.Спецификација: Странични џебови со патент Појас со ластик и учкур Состав на материјал: 65% памук, 35% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas DESIGNED 4 GAMEDAY машките долен дел тренерки се дизајнирани за да ве подготват за важен натпревар или трка. Мекиот памучен материјал од кој се направени нуди максимална удобност и ги релаксира вашите мускули. Тесниот крој ви овозможува максимална подвижност. Овој производ е направен од рециклирани материјали и во таа смисла придонесува за зачувување на нашата заедничка животна средина. Подгответе се за тој важен момент и облечете ги adidas DESIGNED 4 GAMEDAY машките долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Странични џебови со патент
 • Појас со ластик и учкур
 • Состав на материјал: 65% памук, 35% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош