Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
adidas Farm Print
Женски фустан
Код на производ:
(HA1235)
adidas

adidas Farm Print

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Моментална цена
3.088 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas FARM PRINT е интересен женски фустан. Не дозволувајте вие да го пратите трендот, дозволете трендот да ве прати вас. Светли бои инспирирани од природата шират позитивност, смеа, забава и исклучиво позитивни вибрации. Ширете насмевка, ширете љубов. Бидете нечие сонце.Спецификација: Женски фустан Удобен модел AEROREADY технологија Состав: 100% рециклиран полиестер.
Подетално

adidas FARM PRINT е интересен женски фустан. Не дозволувајте вие да го пратите трендот, дозволете трендот да ве прати вас. Светли бои инспирирани од природата шират позитивност, смеа, забава и исклучиво позитивни вибрации. Ширете насмевка, ширете љубов. Бидете нечие сонце.
Спецификација:

 • Женски фустан
 • Удобен модел
 • AEROREADY технологија
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долг фустан
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.866 ДЕН
  Заштеда 25%
  2.488 ДЕН
  Помош