Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
Женски тренерки
Код на производ:
(BV4958-557)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.990 ДЕН
Моментална цена
3.990 ДЕН
Цена со попуст
2.793 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • KXS KXS
 • KS KS
 • KM KM
 • KL KL
 • KXL KXL
 • K2XL K2XL
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • S S
 • M M
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се женски lifestyle тренерки. Комплет тренерки за одличен стајлинг без многу размислување. Во моментот кога овој комплет ќе стане дел од вашиот гардеробер, вашата рака веднаш ќе посегне по него, бидејќи да сакате да бидете одвоени од чувството на удобност што ви го нуди. Дуксерот има висока крагна и на тој начин придонесува за софистициран стил, додека страничните џебови зрачат со лежерен и спортски стил. Долниот дел од тренерките е рамен и широк. Еластичниот појас е тука за да го придружува секој ваш чекор. Спецификација: Женски тренерки Дуксер со патент Странични џебови Стандарден крој Nike лого.
Подетално

Nike Sportswear се женски lifestyle тренерки. Комплет тренерки за одличен стајлинг без многу размислување. Во моментот кога овој комплет ќе стане дел од вашиот гардеробер, вашата рака веднаш ќе посегне по него, бидејќи да сакате да бидете одвоени од чувството на удобност што ви го нуди. Дуксерот има висока крагна и на тој начин придонесува за софистициран стил, додека страничните џебови зрачат со лежерен и спортски стил. Долниот дел од тренерките е рамен и широк. Еластичниот појас е тука за да го придружува секој ваш чекор.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Дуксер со патент
 • Странични џебови
 • Стандарден крој
 • Nike лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Тренерка
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  KXS
  KS
  KM
  KL
  KXL
  K2XL
  2XS 2XS
  XS XS
  S S
  M M
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош