Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SPORTSWEAR
NIKE SPORTSWEAR
NIKE SPORTSWEAR
NIKE SPORTSWEAR
Машка поло маица
Код на производ:
(CJ4456-812)
NIKE

NIKE SPORTSWEAR

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е машка поло маица со кратки ракави за секој ден. Класичниот дизајн со две копчиња и преклопена крагна носи врвен квалитет и елегантен изглед. Изработена е од висококвалитетен и лесен памук кој дава чувство на мекост и удобност. Nike логото се наоѓа на левата страна на градите и јасно ја истакнува вашата спортска посветеност, а страничните отвори обезбедуваат полежерен стил. Во неа ќе се чувствувате удобно во текот на денот и лесно ќе ја вклопите со остатокот од вашата гардероба. Оваа поло маица внесува допир на софистицираност во спортскиот стил. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење. Спецификација: Машка поло маица Состав: 100% памук Стандарден крој Машинско перење Nike лого.
Подетално

Nike SPORTSWEAR е машка поло маица со кратки ракави за секој ден. Класичниот дизајн со две копчиња и преклопена крагна носи врвен квалитет и елегантен изглед. Изработена е од висококвалитетен и лесен памук кој дава чувство на мекост и удобност. Nike логото се наоѓа на левата страна на градите и јасно ја истакнува вашата спортска посветеност, а страничните отвори обезбедуваат полежерен стил. Во неа ќе се чувствувате удобно во текот на денот и лесно ќе ја вклопите со остатокот од вашата гардероба. Оваа поло маица внесува допир на софистицираност во спортскиот стил. Лесно се одржува и може да се пере во машина за перење.
Спецификација:

 • Машка поло маица
 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој
 • Машинско перење
 • Nike лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Поло маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош