Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

SERGIO TACCHINI ANISE
SERGIO TACCHINI ANISE
SERGIO TACCHINI ANISE
SERGIO TACCHINI ANISE
SERGIO TACCHINI ANISE
SERGIO TACCHINI ANISE
SERGIO TACCHINI ANISE
SERGIO TACCHINI ANISE
Машка маица
Код на производ:
(39141-564)
SERGIO TACCHINI

SERGIO TACCHINI ANISE

Вметнете ги вашите омилени производи во корпичка и добијте дополнителен попуст од 10% за секоја сметка над 2990 ден, 15% за сметка над 4990 ден и дури 20% за сметка над 6990 ден! Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.
*попустот се пресметува автоматски 

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
SERGIO TACCHINI ANISE е машка lifestyle маица дизајнирана за секоја пригода. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук, кој создава неверојатна удобност при контакт со вашата кожа и кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на целиот ден. Лесниот материјал и стандардниот крој ќе придонесат за вашето подобро расположение во текот на топлите летни денови. Маичката е со кратки ракави со ребреста арматура околу вратот, што го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Интересните, шарени графики на градите го зголемуваат бројот на комбинации на облека. Практична е за целодневно носење и совршено се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување. Спецификација: Машка lifestyle маица Кратки ракави Шарена графика Состав: 100% памук Стандарден крој и ребресто засилување на крагната.
Подетално

SERGIO TACCHINI ANISE е машка lifestyle маица дизајнирана за секоја пригода. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук, кој создава неверојатна удобност при контакт со вашата кожа и кој ќе ви овозможи максимална удобност во текот на целиот ден. Лесниот материјал и стандардниот крој ќе придонесат за вашето подобро расположение во текот на топлите летни денови. Маичката е со кратки ракави со ребреста арматура околу вратот, што го спречува влечењето на маичката и го продолжува нејзиниот век. Интересните, шарени графики на градите го зголемуваат бројот на комбинации на облека. Практична е за целодневно носење и совршено се вклопува во приказната за урбан, опуштен стил на облекување.
Спецификација:

 • Машка lifestyle маица
 • Кратки ракави
 • Шарена графика
 • Состав: 100% памук
 • Стандарден крој и ребресто засилување на крагната

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд SERGIO TACCHINI
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош