Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
NIKE Sportswear Essentials
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD5630-004)
NIKE

NIKE Sportswear Essentials

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.543 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essentials се женски долен дел тренерки кој пристигна за сите вас кои ја сакате колекцијата Essentials. Овој долен дел е одличен избор за оние кои се активни во текот на денот. Минималистичкиот изглед обезбедува препознатлив Nike стил. Искомбинирајте ги со омилената маица и патики и подготвени сте за акција. Направени се од мек француски фротир, кој ќе донесе чувство на удобност и комфор при целодневно носење. Извезеното Swoosh лого на левата ногавица го нагласува спортскиот изглед и богатото наследство. Чувствувајте се удобно во Nike Sportswear Essentials женскиот долен дел тренерки. Спецификација: Женски тренерки долен дел – lifestyle Опуштен крој Еластичен појас Еластични делови на ногавиците Странични џебови Swoosh лого Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Essentials се женски долен дел тренерки кој пристигна за сите вас кои ја сакате колекцијата Essentials. Овој долен дел е одличен избор за оние кои се активни во текот на денот. Минималистичкиот изглед обезбедува препознатлив Nike стил. Искомбинирајте ги со омилената маица и патики и подготвени сте за акција. Направени се од мек француски фротир, кој ќе донесе чувство на удобност и комфор при целодневно носење. Извезеното Swoosh лого на левата ногавица го нагласува спортскиот изглед и богатото наследство. Чувствувајте се удобно во Nike Sportswear Essentials женскиот долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Женски тренерки долен дел – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Swoosh лого
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош