Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
Женски хеланки
Код на производ:
(1369954-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.290 ДЕН
Моментална цена
4.290 ДЕН
Цена со попуст
2.574 ДЕН
Заштеда: 1.716 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Project Rock се женски хеланки за тренинг. Хеланките со длабок струк и еластичен струк со Project Rock обележје од колекцијата Under Armour ќе ве освојат на прв поглед. Кога ќе ја почувствувате удобноста што ја обезбедуваат, ќе сакате тие да бидат единственото нешто што ќе го носите. Долгите, еластични ногавици ќе одговараат на вашата фигура. Идеален избор за спортски денови и денови исполнети со уживање. Бидете сигурни и покажете ја вашата совршена фигура на сите. Спецификација: Женски хеланки Висок струк Еластичен појас Долги ногавици Under Armour лого.
Подетално

Under Armour Project Rock се женски хеланки за тренинг. Хеланките со длабок струк и еластичен струк со Project Rock обележје од колекцијата Under Armour ќе ве освојат на прв поглед. Кога ќе ја почувствувате удобноста што ја обезбедуваат, ќе сакате тие да бидат единственото нешто што ќе го носите. Долгите, еластични ногавици ќе одговараат на вашата фигура. Идеален избор за спортски денови и денови исполнети со уживање. Бидете сигурни и покажете ја вашата совршена фигура на сите.
Спецификација:

 • Женски хеланки
 • Висок струк
 • Еластичен појас
 • Долги ногавици
 • Under Armour лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош