Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Код на производ:
(DM6589-332)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear е машки lifestyle шорц дизајниран за вашето летно уживање. Носете го лесно за да уживате во целодневната удобност и комфор. Лесниот памук од кој е направен е многу пријатен во контакт со вашата кожа и обезбедува удобност и пријатност. Издржливите шорцеви се совршени за топлите летни температури бидејќи имаат мрежести странични панели кои го подобруваат протокот на воздух. Дискретното лого на предната страна јасно зборува за вашата љубов кон брендот Nike. Еластичниот појас со две манжетни придонесува за лесно персонализирање и удобно вклопување. Преголемиот џеб со патент има внатрешна преграда за складирање на вашиот телефон, паричник и клучеви. Внесете удобност во вашите секојдневни активности со овој суперфункционален шорц. Спецификација: Машки шорцеви – lifestyle Состав: 100% памук Страничен џеб Голем џеб со патент Nike лого Еластичен појас со учкур.
Подетално

Nike Sportswear е машки lifestyle шорц дизајниран за вашето летно уживање. Носете го лесно за да уживате во целодневната удобност и комфор. Лесниот памук од кој е направен е многу пријатен во контакт со вашата кожа и обезбедува удобност и пријатност. Издржливите шорцеви се совршени за топлите летни температури бидејќи имаат мрежести странични панели кои го подобруваат протокот на воздух. Дискретното лого на предната страна јасно зборува за вашата љубов кон брендот Nike. Еластичниот појас со две манжетни придонесува за лесно персонализирање и удобно вклопување. Преголемиот џеб со патент има внатрешна преграда за складирање на вашиот телефон, паричник и клучеви. Внесете удобност во вашите секојдневни активности со овој суперфункционален шорц.
Спецификација:

 • Машки шорцеви – lifestyle
 • Состав: 100% памук
 • Страничен џеб
 • Голем џеб со патент
 • Nike лого
 • Еластичен појас со учкур

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош