Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION ART
CHAMPION ART
CHAMPION ART
CHAMPION ART
Детска маица
Код на производ:
(CHA221G807-64)
CHAMPION

CHAMPION ART

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
CHAMPION ART е детска lifestyle маица за девојчиња кои сакаат да бидат во тек со спортските трендови. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук, кој создава неверојатна удобност при контакт со кожата и кој ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Маицата е без ракави со карнери околу рамениците. Повеќе од интересната графика се простира низ целата маица и ќе направи оваа маичка многу брзо да стане вашиот омилен дел од гардеробата. Вертикалното CHAMPION лого јасно ја покажува вашата љубов кон овој светски познат бренд. Носете ја оваа маица која лесно ќе се вклопи со остатокот од вашата гардероба и ќе се чувствувате удобно и пријатно, без разлика дали играте пред зграда или сте на училиште. Спецификација: Детска маица за мали девојчиња Без ракави Карнери Интересна графика Состав: 100% памук CHAMPION лого.
Подетално

CHAMPION ART е детска lifestyle маица за девојчиња кои сакаат да бидат во тек со спортските трендови. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук, кој создава неверојатна удобност при контакт со кожата и кој ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Маицата е без ракави со карнери околу рамениците. Повеќе од интересната графика се простира низ целата маица и ќе направи оваа маичка многу брзо да стане вашиот омилен дел од гардеробата. Вертикалното CHAMPION лого јасно ја покажува вашата љубов кон овој светски познат бренд. Носете ја оваа маица која лесно ќе се вклопи со остатокот од вашата гардероба и ќе се чувствувате удобно и пријатно, без разлика дали играте пред зграда или сте на училиште.
Спецификација:

 • Детска маица за мали девојчиња
 • Без ракави
 • Карнери
 • Интересна графика
 • Состав: 100% памук
 • CHAMPION лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-девојчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош