Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE SPORTSWEAR
NIKE SPORTSWEAR
NIKE SPORTSWEAR
NIKE SPORTSWEAR
NIKE SPORTSWEAR
NIKE SPORTSWEAR
NIKE SPORTSWEAR
NIKE SPORTSWEAR
Женски дуксер
Код на производ:
(DD5133-010)
NIKE

NIKE SPORTSWEAR

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.293 ДЕН
Заштеда: 1.097 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike SPORTSWEAR е женски lifestyle дуксер со капуљача. Не е важно дали сте решиле да се опуштите на каучот пред телевизор или сте подготвени за акција денес, ова е парче облека кое ќе ги придружува сите ваши планови од почеток до крај. Капуљачата дава чувство на удобност, а oversize кројот ќе ви обезбеди комфор во секое време. Деталите на ракавите кои блескаат ќе ја истакнат вашата софистицирана страна. Благодарение на учкурите на капуљачата, овој модел е погоден за апсолутно прилагодување. Трите Nike Swoosh знаци во централниот дел јасно нагласуваат дека и вие сте дел од семејството на Nike. Спецификација: Женски дуксер Капуљача со учкури Nike Swoosh лого Еластични делови на ракавите.
Подетално

Nike SPORTSWEAR е женски lifestyle дуксер со капуљача. Не е важно дали сте решиле да се опуштите на каучот пред телевизор или сте подготвени за акција денес, ова е парче облека кое ќе ги придружува сите ваши планови од почеток до крај. Капуљачата дава чувство на удобност, а oversize кројот ќе ви обезбеди комфор во секое време. Деталите на ракавите кои блескаат ќе ја истакнат вашата софистицирана страна. Благодарение на учкурите на капуљачата, овој модел е погоден за апсолутно прилагодување. Трите Nike Swoosh знаци во централниот дел јасно нагласуваат дека и вие сте дел од семејството на Nike.
Спецификација:

 • Женски дуксер
 • Капуљача со учкури
 • Nike Swoosh лого
 • Еластични делови на ракавите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош