Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
NIKE Dri-FIT Swoosh Run
Женска маица
Код на производ:
(DD6448-010)
NIKE

NIKE Dri-FIT Swoosh Run

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Лесна и прозрачна, Nike Dri-FIT Swoosh Run женската маица без ракави се потпира на линијата Nike One, обезбедувајќи ви поддршка на секој километар. Засенчениот Swoosh знак на градите го слави култното лого и тркачите кои гордо го носат. Технологијата Dri-FIT, која лесно ја отстранува потта од кожата, ви помага да останете суви, свежи и фокусирани. Овој производ е направен од рециклиран материјал. Спецификација: Модел: Standard fit Без ракави Издолжен заден дел за поголема покриеност Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Лесна и прозрачна, Nike Dri-FIT Swoosh Run женската маица без ракави се потпира на линијата Nike One, обезбедувајќи ви поддршка на секој километар. Засенчениот Swoosh знак на градите го слави култното лого и тркачите кои гордо го носат. Технологијата Dri-FIT, која лесно ја отстранува потта од кожата, ви помага да останете суви, свежи и фокусирани. Овој производ е направен од рециклиран материјал.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Без ракави
 • Издолжен заден дел за поголема покриеност
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Топ
  Пол Женски
  Намена Трчање
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош