Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE PSG
NIKE PSG
NIKE PSG
NIKE PSG
NIKE PSG
NIKE PSG
Детска маица за фудбал
Код на производ:
(DJ1490-410)
NIKE

NIKE PSG

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Моментална цена
1.590 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike PSG е детска маица за тинејџери, чиј дизајн е инспириран од фудбалот. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук, кој создава неверојатна удобност при контакт со кожата и кој ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Маичката се одликува со кратки ракави и засилување околу вратот, што го спречува влечењето и обезбедува долготрајност. Таа ќе биде особено интересно парче онлека за тинејџерите кои се навивачи на фудбалскиот клуб PSG, чиј амблем се наоѓа на градите. Носете ја оваа маичка со Swoosh лого и блеснете на фудбалските терени, исто како вашите идоли од Париз. Спецификација: Детска маица за фудбал Состав: 100% памук Кратки ракави Засилена крагна Swoosh лого.
Подетално

Nike PSG е детска маица за тинејџери, чиј дизајн е инспириран од фудбалот. Изработена е од исклучително лесен, удобен и пријатен памук, кој создава неверојатна удобност при контакт со кожата и кој ќе ви овозможи максимална слобода на движење. Маичката се одликува со кратки ракави и засилување околу вратот, што го спречува влечењето и обезбедува долготрајност. Таа ќе биде особено интересно парче онлека за тинејџерите кои се навивачи на фудбалскиот клуб PSG, чиј амблем се наоѓа на градите. Носете ја оваа маичка со Swoosh лого и блеснете на фудбалските терени, исто како вашите идоли од Париз.
Спецификација:

 • Детска маица за фудбал
 • Состав: 100% памук
 • Кратки ракави
 • Засилена крагна
 • Swoosh лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош