Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
NIKE Sportswear Essential
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(BV4099-222)
NIKE

NIKE Sportswear Essential

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.390 ДЕН
Моментална цена
3.390 ДЕН
Цена со попуст
2.543 ДЕН
Заштеда: 847 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Essential се долен дел женски тренерки кои внесуваат многу удобност во вашето секојдневие. Без разлика дали одите на прошетка или рекреација или го поминувате слободното време во релаксација, овие тренерка се вашиот идеален сојузник. Направени се од густо ткаено, полу-четкано руно со голем дел од памук, кој носи удобност во контакт со кожата. Малку подигнатиот струк одлично ја истакнува вашата женствена фигура. Благодарение на ребрестите делови на ногавиците, тренерките нема да се креваат, ниту да се поместуваат, а со леснотија ќе ги нагласат вашите нови Nike патики. Има многу практични странични џебови за чување ситници, а има и Nike графика која го истакнува вашиот спортски стил. Дозволено е перење во машина за перење. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел тренерки е сестрано парче кое едноставно и лесно се вклопува во вашите комбинации на облека. Спецификација: Женски долен дел тренерки – lifestyle Странични џебови Еластичен појас Стандарден крој Состав: Памук 80% и плестер 20% Машинско перење.
Подетално

Nike Sportswear Essential се долен дел женски тренерки кои внесуваат многу удобност во вашето секојдневие. Без разлика дали одите на прошетка или рекреација или го поминувате слободното време во релаксација, овие тренерка се вашиот идеален сојузник. Направени се од густо ткаено, полу-четкано руно со голем дел од памук, кој носи удобност во контакт со кожата. Малку подигнатиот струк одлично ја истакнува вашата женствена фигура. Благодарение на ребрестите делови на ногавиците, тренерките нема да се креваат, ниту да се поместуваат, а со леснотија ќе ги нагласат вашите нови Nike патики. Има многу практични странични џебови за чување ситници, а има и Nike графика која го истакнува вашиот спортски стил. Дозволено е перење во машина за перење. Исклучително удобни и лесни за носење, овој долен дел тренерки е сестрано парче кое едноставно и лесно се вклопува во вашите комбинации на облека.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Странични џебови
 • Еластичен појас
 • Стандарден крој
 • Состав: Памук 80% и плестер 20%
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош