Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION ELASTIC
CHAMPION ELASTIC
CHAMPION ELASTIC
CHAMPION ELASTIC
CHAMPION ELASTIC
CHAMPION ELASTIC
CHAMPION ELASTIC
CHAMPION ELASTIC
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(114988-RL002)
CHAMPION

CHAMPION ELASTIC

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion ELASTIC женските lifestyle тренерки се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорниот ден. Можете да ги носите додека шетате по градските улици или за време на расни спортски активности - од теретана до активности на отворено. Предните џебови се идеални за сите ваши ситници што ви се потребни во текот на денот. Дискретната Champion графика на левата нога јасно го нагласува вашиот спортски стил и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Еластичниот појас обезбедува удобност, а еластичниот дел на ногавиците го подобрува прицврстувањето, и ги спречува несаканите поместувања на тренерките додека вие сте во движење. Tie Dye принтот по целиот долен дел го олеснуваат комбинирањето со различни парчиња на облека и за различни прилики. Спецификација: Женски долен дел тренерки Champion лого Состав: 90% памук и 10% еластин Tie Dye принт Странични џебови.
Подетално

Champion ELASTIC женските lifestyle тренерки се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорниот ден. Можете да ги носите додека шетате по градските улици или за време на расни спортски активности - од теретана до активности на отворено. Предните џебови се идеални за сите ваши ситници што ви се потребни во текот на денот. Дискретната Champion графика на левата нога јасно го нагласува вашиот спортски стил и вашата лојалност кон овој светски познат бренд. Еластичниот појас обезбедува удобност, а еластичниот дел на ногавиците го подобрува прицврстувањето, и ги спречува несаканите поместувања на тренерките додека вие сте во движење. Tie Dye принтот по целиот долен дел го олеснуваат комбинирањето со различни парчиња на облека и за различни прилики.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Champion лого
 • Состав: 90% памук и 10% еластин
 • Tie Dye принт
 • Странични џебови

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош