Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
Машки дуксер
Код на производ:
(DD5967-100)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
7.190 ДЕН
Моментална цена
7.190 ДЕН
Цена со попуст
5.393 ДЕН
Заштеда: 1.797 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа Nike Sportswear Swoosh машката јакна со капуљача ја слави Swoosh колекцијата и богатото спортско наследство. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Мека и мазна, изработена е во слоеви за да создаде топлинска изолација и бариера од ниските зимски температури. Опуштениот крој, со мрежеста постава, е идеален за нанесување слоеви во форма на вашиот омилен дуксер. Прилагодливата капуљача и патентот со цела должина ви овозможуваат да ја прилагодите јакната според вашите потреби, додека во предните џебови можете безбедно да ги складирате сите мали нешта без кои не можете да замислите ниту еден ден. Спецификација: Машка јакна – lifestyle Опуштен крој Патент Прилагодлива капуљача Предни џебови Големо Swoosh лого Состав: 100% најлон Боја: црна .
Подетално

Оваа Nike Sportswear Swoosh машката јакна со капуљача ја слави Swoosh колекцијата и богатото спортско наследство. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Мека и мазна, изработена е во слоеви за да создаде топлинска изолација и бариера од ниските зимски температури. Опуштениот крој, со мрежеста постава, е идеален за нанесување слоеви во форма на вашиот омилен дуксер. Прилагодливата капуљача и патентот со цела должина ви овозможуваат да ја прилагодите јакната според вашите потреби, додека во предните џебови можете безбедно да ги складирате сите мали нешта без кои не можете да замислите ниту еден ден.
Спецификација:

 • Машка јакна – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Патент
 • Прилагодлива капуљача
 • Предни џебови
 • Големо Swoosh лого
 • Состав: 100% најлон
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош