Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
NIKE FC Barcelona
Машка маица за фудбал
Код на производ:
(DJ7451-836)
NIKE

NIKE FC Barcelona

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.090 ДЕН
Моментална цена
2.090 ДЕН
Цена со попуст
1.672 ДЕН
Заштеда: 418 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike FC Barcelona е машка маица со кратки ракави наменета за сите фанови на познатиот клуб од Барселона. Стандардниот крој обезбедува удобност, додека памучната текстура ја прави лесна и удобна за носење дури и во текот на најжешките денови. Во централниот дел на оваа маица се наоѓа грбот на Барселона, па на сите ќе им биде јасно за кој тим навивате. Спецификација: Стандарден крој Грб на FC Barselona Состав: 100% памук.
Подетално

Nike FC Barcelona е машка маица со кратки ракави наменета за сите фанови на познатиот клуб од Барселона. Стандардниот крој обезбедува удобност, додека памучната текстура ја прави лесна и удобна за носење дури и во текот на најжешките денови. Во централниот дел на оваа маица се наоѓа грбот на Барселона, па на сите ќе им биде јасно за кој тим навивате.
Спецификација:

 • Стандарден крој
 • Грб на FC Barselona
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Фудбал
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош