Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

Revirsible
Revirsible
Revirsible
Revirsible
Revirsible
Revirsible
Revirsible
Revirsible
Revirsible
Revirsible
Revirsible
Revirsible
Машка јакна
Код на производ:
(MNA221M504-01)

Revirsible

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.390 ДЕН
Моментална цена
4.390 ДЕН
Цена со попуст
3.073 ДЕН
Заштеда: 1.317 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
MONT Revirsible е машка outdoor јакна за постудените денови од годината. Оваа јакна ќе биде идеален сојузник во текот на дождливите и постудените денови. Не дозволувајте лошото време да ве задржува дома. Капуљачата со прилагодливи учкури ќе ве заштити од дожд и ветер, а страничните џебови со патент се идеални место за безбедно складирање на сите потребни работи. Затворањето на јакната по целата должина со патент ќе ве подготви за акција за само неколку секунди. Спецификација: Машка јакна Странични џебови Патент Јакна со капуљача MONT лого.
Подетално

MONT Revirsible е машка outdoor јакна за постудените денови од годината. Оваа јакна ќе биде идеален сојузник во текот на дождливите и постудените денови. Не дозволувајте лошото време да ве задржува дома. Капуљачата со прилагодливи учкури ќе ве заштити од дожд и ветер, а страничните џебови со патент се идеални место за безбедно складирање на сите потребни работи. Затворањето на јакната по целата должина со патент ќе ве подготви за акција за само неколку секунди.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Странични џебови
 • Патент
 • Јакна со капуљача
 • MONT лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Возраст За возрасни
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош