Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION STREET SCORE
CHAMPION STREET SCORE
CHAMPION STREET SCORE
CHAMPION STREET SCORE
CHAMPION STREET SCORE
CHAMPION STREET SCORE
CHAMPION STREET SCORE
CHAMPION STREET SCORE
Машка маица
Код на производ:
(218243-KK001)
CHAMPION

CHAMPION STREET SCORE

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion STREET SCORE е машка lifestyle маица што ќе ја нагласи вашата љубов кон кошарката. Овој модел се одликува со стандарден крој и кратки ракави, што ја прави идеална за секојдневно носење и целодневна удобност. Графиките во знакот на кошарката зрачат со спортски стил и елеганција која лесно ќе ја вклопите во секој долен дел тренерки. Памучниот материјал е одговорен за удобноста на која нема да можете да одолеете. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Графика на предната страна Стандарден крој Состав: 100% памук.
Подетално

Champion STREET SCORE е машка lifestyle маица што ќе ја нагласи вашата љубов кон кошарката. Овој модел се одликува со стандарден крој и кратки ракави, што ја прави идеална за секојдневно носење и целодневна удобност. Графиките во знакот на кошарката зрачат со спортски стил и елеганција која лесно ќе ја вклопите во секој долен дел тренерки. Памучниот материјал е одговорен за удобноста на која нема да можете да одолеете.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Графика на предната страна
 • Стандарден крој
 • Состав: 100% памук

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд CHAMPION
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 218244-KK001
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 218242-RS001
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 218241-WW001
  952 ДЕН
  Заштеда 20%
  1.190 ДЕН
  Помош