Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0
UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0
UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0
UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0
UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0
UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0
UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0
UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0
UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0
UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0
Машки хеланки за трчање
Код на производ:
(1369741-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Fly Fast 3.0

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.272 ДЕН
Заштеда: 818 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Fly Fast 3.0 се машки хеланки за трчање. Меката ткаенина од која се направени овие хеланки брзо се суши го обликува вашето тело давајќи ви поддршка. Новата HeatGear® ткаенина со дополнителна еластичност обезбедува покриеност со многу мала тежина. Перфорациите се додадени токму онаму каде што ви е потребна дополнителна прозрачност. Страничниот џеб е тука за ситници, додека затворањето со патент во пределот на глуждовите го олеснува пресоблекувањето. Спецификација: HeatGear® ткаенина 4-насочна издолжена ткаенина Перфорации за дополнителна прозрачност Страничен џеб Еластичен прилагодлив појас Патент во пределот на глуждовите.
Подетално

Under Armour Fly Fast 3.0 се машки хеланки за трчање. Меката ткаенина од која се направени овие хеланки брзо се суши го обликува вашето тело давајќи ви поддршка. Новата HeatGear® ткаенина со дополнителна еластичност обезбедува покриеност со многу мала тежина. Перфорациите се додадени токму онаму каде што ви е потребна дополнителна прозрачност. Страничниот џеб е тука за ситници, додека затворањето со патент во пределот на глуждовите го олеснува пресоблекувањето.
Спецификација:

 • HeatGear® ткаенина
 • 4-насочна издолжена ткаенина
 • Перфорации за дополнителна прозрачност
 • Страничен џеб
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Патент во пределот на глуждовите

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Хеланки
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош