Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
NIKE JUMPMAN
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(95B394-023)
NIKE

NIKE JUMPMAN

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.490 ДЕН
Моментална цена
2.490 ДЕН
Цена со попуст
1.743 ДЕН
Заштеда: 747 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike x Jumpman се кошаркарски долен дел тренерки за момчиња. Еластичниот појас и страничните џебови се составен дел на секоја тренерка што ќе го придружува вашиот активен ден од почеток до крај. Правите ногавици придонесуваат за совршено вклопување, а моделот изработен од француски фротир гарантира удобност во секоја ситуација. Спецификација: Долен дел тренерки за момчиња – за кошарка Еластичен појас со учкур Странични џебови Прави ногавици Лого на предната страна Стандарден крој Материјал: 60% памук, 40% полиестер.
Подетално

Nike x Jumpman се кошаркарски долен дел тренерки за момчиња. Еластичниот појас и страничните џебови се составен дел на секоја тренерка што ќе го придружува вашиот активен ден од почеток до крај. Правите ногавици придонесуваат за совршено вклопување, а моделот изработен од француски фротир гарантира удобност во секоја ситуација.
Спецификација:

 • Долен дел тренерки за момчиња – за кошарка
 • Еластичен појас со учкур
 • Странични џебови
 • Прави ногавици
 • Лого на предната страна
 • Стандарден крој
 • Материјал: 60% памук, 40% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Помош