Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

THE NORTH FACE M EXPLORATION PANT ASPHALT GREY
THE NORTH FACE M EXPLORATION PANT ASPHALT GREY
THE NORTH FACE M EXPLORATION PANT ASPHALT GREY
THE NORTH FACE M EXPLORATION PANT ASPHALT GREY
Машки панталони
Код на производ:
(NF00CL9R0C51)
THE NORTH FACE

THE NORTH FACE M EXPLORATION PANT ASPHALT GREY

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
5.490 ДЕН
Цена со попуст
4.118 ДЕН
Заштеда: 1.372 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 18 18
 • 20 20
 • 22 22
 • 24 24
 • 26 26
 • 28 28
 • 30 30
 • 32 M
 • 34 M
 • 36 36
 • 38 38
 • 40 40
 • 42 42
 • 44 44
 • 46 46
 • 48 48
 • 50 50
 • 52 52
 • 54 54
 • 56 56
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Карактеристика Вредност
Категорија Панталони
Пол Машки
Намена Outdoor
Бренд THE NORTH FACE
Возраст За возрасни
Големина ЕУ големина Големина во cm
18
20
22
24
26
28
30
32 M
34 M
36
38
40
42
44
46
48
50
52
54
56
Остави оценка
Trenutno nema komentara
Помош