Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD5129-010)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.690 ДЕН
Моментална цена
3.690 ДЕН
Цена со попуст
2.768 ДЕН
Заштеда: 922 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
За оние моменти кога сакате да блеснете, но сепак да се чувствувате удобно, пристигна Nike Sportswear долниот дел женски тренерки. Инспириран од сјајот и структурата на опал, блескавата ткаенина им дава сјај на заоблените панели на нозете. Лежерен крој со опуштен струк и зони во пределот на бутовите, овозможува пријатно чувство при целодневно носење. Трослојното Swoosh лого додава сјај и впечатлив изглед на овој долен дел. Чувствувајте се удобно и бидете забележани каде ѝ да одите во Nike Sportswear женскиот долен дел тренерки. Спецификација: Женски долен дел тренерки – lifestyle Опуштен oversize крој Еластичен појас Еластични делови на ногавиците Странични џебови Swoosh лого Дозволено е перење во машина Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

За оние моменти кога сакате да блеснете, но сепак да се чувствувате удобно, пристигна Nike Sportswear долниот дел женски тренерки. Инспириран од сјајот и структурата на опал, блескавата ткаенина им дава сјај на заоблените панели на нозете. Лежерен крој со опуштен струк и зони во пределот на бутовите, овозможува пријатно чувство при целодневно носење. Трослојното Swoosh лого додава сјај и впечатлив изглед на овој долен дел. Чувствувајте се удобно и бидете забележани каде ѝ да одите во Nike Sportswear женскиот долен дел тренерки.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки – lifestyle
 • Опуштен oversize крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Странични џебови
 • Swoosh лого
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош