Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
Женска маица
Код на производ:
(1369968-824)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.392 ДЕН
Заштеда: 598 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Project Rock е женска маица за тренинг. Овој модел без ракави со длабоки странични процепи под пазувите придонесува за полесна подвижност за време на тренингот. На дното има прилагодлив учкур со чија помош ќе можете да ја прилагодите маичката на вашата фигура. Бикот како карактеристика на колекцијата Project Rock се наоѓа на централниот дел на маичката и ќе ве мотивира да го дадете ваиот максимум. Пријатниот материјал е одличен за интензивни тренинзи и секаков вид физичка активност. Спецификација: Женска маица Project Rock лого Прилагодлив учкур.
Подетално

Under Armour Project Rock е женска маица за тренинг. Овој модел без ракави со длабоки странични процепи под пазувите придонесува за полесна подвижност за време на тренингот. На дното има прилагодлив учкур со чија помош ќе можете да ја прилагодите маичката на вашата фигура. Бикот како карактеристика на колекцијата Project Rock се наоѓа на централниот дел на маичката и ќе ве мотивира да го дадете ваиот максимум. Пријатниот материјал е одличен за интензивни тренинзи и секаков вид физичка активност.
Спецификација:

 • Женска маица
 • Project Rock лого
 • Прилагодлив учкур

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош