Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0
Код на производ:
(1369745-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.190 ДЕН
Моментална цена
2.190 ДЕН
Цена со попуст
1.862 ДЕН
Заштеда: 328 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0 е машки шорц за трчање. Носете го лесно за да уживате во целодневната удобност и комфор. Секој сериозен тркач има потреба од ваков вид на супер-прозрачни шорцеви со ткаенина што ја отстранува потта и брзо се суши. Внатрешната мрежеста постава помага да се отстрани потта и ја зголемува можноста за проток на воздухот. Еластичниот појас со внатрешни учкури обезбедува лесна персонализација и обезбедува удобно вклопување. Технологијата против непријатна миризба го спречува растот на микробите кои предизвикуваат мирис. Рефлектирачките детали обезбедуваат подобра видливост во услови на слаба видливост. Дискретното UNDER ARMOUR на предната страна јасно ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Страничните џебови се тука за да можете лесно да ги складирате сите потребни работи во нив. Лесно се комбинираат, особено со маци од истиот бренд. Внесете удобност и комфор во вашето трчање со овој суперфункционален машки шорц. Спецификација: Машки шорцеви за трчање Состав: 100% полиестер Странични џебови UNDER ARMOUR лого Мрежеста постава Рефлектирачки детали Ткаенина што ја отстранува потта Технологија против непријатна миризба.
Подетално

UNDER ARMOUR Speed Stride 2.0 е машки шорц за трчање. Носете го лесно за да уживате во целодневната удобност и комфор. Секој сериозен тркач има потреба од ваков вид на супер-прозрачни шорцеви со ткаенина што ја отстранува потта и брзо се суши. Внатрешната мрежеста постава помага да се отстрани потта и ја зголемува можноста за проток на воздухот. Еластичниот појас со внатрешни учкури обезбедува лесна персонализација и обезбедува удобно вклопување. Технологијата против непријатна миризба го спречува растот на микробите кои предизвикуваат мирис. Рефлектирачките детали обезбедуваат подобра видливост во услови на слаба видливост. Дискретното UNDER ARMOUR на предната страна јасно ја нагласува вашата лојалност кон овој спортски бренд. Страничните џебови се тука за да можете лесно да ги складирате сите потребни работи во нив. Лесно се комбинираат, особено со маци од истиот бренд. Внесете удобност и комфор во вашето трчање со овој суперфункционален машки шорц.
Спецификација:

 • Машки шорцеви за трчање
 • Состав: 100% полиестер
 • Странични џебови
 • UNDER ARMOUR лого
 • Мрежеста постава
 • Рефлектирачки детали
 • Ткаенина што ја отстранува потта
 • Технологија против непријатна миризба

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Трчање
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош