Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женски маици со долги ракави
Код на производ:
(DD5443-010)
NIKE

NIKE Air

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.090 ДЕН
Моментална цена
4.090 ДЕН
Цена со попуст
3.068 ДЕН
Заштеда: 1.022 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air женската маица со долги ракави го подигне вашиот изглед на повисоко нивосо својот тенок крој и патент. Одењето на градски забави или летни фестивали со пријателите никогаш не било побрзо или полесно. Искомбинирајте ја оваа маица со вашите омилени патики и шорцеви, и подготвени сте за акција. Направена од мек велур, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Impressed Air графиката низ маичката и Futura логото го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Придружете се на тимот на Air со Nike Air женска маица и бидете секогаш забележани. Спецификација: Женска маица – lifestyle Тесен крој Долги ракави без ракави ¼ патент Air графика Futura лого Машинско перење Состав: 94% полиестер, 6% еластин.
Подетално

Nike Air женската маица со долги ракави го подигне вашиот изглед на повисоко нивосо својот тенок крој и патент. Одењето на градски забави или летни фестивали со пријателите никогаш не било побрзо или полесно. Искомбинирајте ја оваа маица со вашите омилени патики и шорцеви, и подготвени сте за акција. Направена од мек велур, ќе донесе чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Impressed Air графиката низ маичката и Futura логото го нагласуваат спортскиот изглед и богатото наследство. Придружете се на тимот на Air со Nike Air женска маица и бидете секогаш забележани.
Спецификација:

 • Женска маица – lifestyle
 • Тесен крој
 • Долги ракави без ракави
 • ¼ патент
 • Air графика
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 94% полиестер, 6% еластин

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица со долги ракави
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош