Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Tape
NIKE Tape
NIKE Tape
NIKE Tape
NIKE Tape
NIKE Tape
Код на производ:
(DM4648-256)
NIKE

NIKE Tape

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Tape е женски lifestyle шорц за целодневна удобност. Покажете ја вашата совршена фигура без да ја жртвувате удобноста. Кратките шорцеви со еластичен појас обезбедуваат незаменлива удобност и одличен стил. Дозволете вашата гардероба да ве инспирира и мотивира во активните денови исполнети со уживање. По должината на надворешната страна на ногавиците е поставена лента со Nike лого, што придонесува за естетиката на овој модел. Страничните џебови го нагласуваат опуштениот стил и овозможуваат да ги складирате вашите ситници за да ги ослободите рацете и да се препуштите на ведрите денови. Спецификација: Женски шорцеви Странични џебови Nike лого Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Tape е женски lifestyle шорц за целодневна удобност. Покажете ја вашата совршена фигура без да ја жртвувате удобноста. Кратките шорцеви со еластичен појас обезбедуваат незаменлива удобност и одличен стил. Дозволете вашата гардероба да ве инспирира и мотивира во активните денови исполнети со уживање. По должината на надворешната страна на ногавиците е поставена лента со Nike лого, што придонесува за естетиката на овој модел. Страничните џебови го нагласуваат опуштениот стил и овозможуваат да ги складирате вашите ситници за да ги ослободите рацете и да се препуштите на ведрите денови.
Спецификација:

 • Женски шорцеви
 • Странични џебови
 • Nike лого
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош