Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
NIKE Jordan Jumpman
Машка јакна
Код на производ:
(DA7172-010)
NIKE

NIKE Jordan Jumpman

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
7.490 ДЕН
Моментална цена
7.490 ДЕН
Цена со попуст
5.618 ДЕН
Заштеда: 1.872 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Jumpman е машка јакна, ветровка, која ви дава лесна покриеност и модерен изглед. Шетајте по градските улици со стил, додека уживате во врвните перформанси на овој модел од новата колекција на Jordan. Ткаенината е лесна и издржлива, делумно поставена на ракавите и џебовите за да обезбеди уште поголема удобност при носењето. Функционалната капуљача нуди дополнителна покриеност и заштита од лошите временски услови, а лесно може да се спакува во крагната со патент, кога не ви е потребна. Моделот вклучува странични џебови и ребрести делови на ракавите и поработ. Спецификација: Машка јакна Патент со целосна должина Ребрести делови на ракавите и поработ Странични џебови Jordan графика Дозволено е перење во машина Состав: 58% памук, 42% најлон; постава: 100% најлон.
Подетално

Nike Jordan Jumpman е машка јакна, ветровка, која ви дава лесна покриеност и модерен изглед. Шетајте по градските улици со стил, додека уживате во врвните перформанси на овој модел од новата колекција на Jordan. Ткаенината е лесна и издржлива, делумно поставена на ракавите и џебовите за да обезбеди уште поголема удобност при носењето. Функционалната капуљача нуди дополнителна покриеност и заштита од лошите временски услови, а лесно може да се спакува во крагната со патент, кога не ви е потребна. Моделот вклучува странични џебови и ребрести делови на ракавите и поработ.
Спецификација:

 • Машка јакна
 • Патент со целосна должина
 • Ребрести делови на ракавите и поработ
 • Странични џебови
 • Jordan графика
 • Дозволено е перење во машина
 • Состав: 58% памук, 42% најлон; постава: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна DA9832-010
  4.568 ДЕН
  Заштеда 25%
  6.090 ДЕН
  Помош