Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR BIG LOGO
UNDER ARMOUR BIG LOGO
UNDER ARMOUR BIG LOGO
UNDER ARMOUR BIG LOGO
Детска маица
Код на производ:
(1370290-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR BIG LOGO

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.190 ДЕН
Моментална цена
1.190 ДЕН
Цена со попуст
952 ДЕН
Заштеда: 238 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM 9-10г.
 • SM SM
 • S S
 • YMD 11-12г.
 • MD MD
 • M M
 • YLG 13-14г.
 • YXL 14-15г.
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour BIG LOGO е маица за кошарка за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Овој модел се одликува со кратки ракави и стандарден крој, и е одличен избор за денови исполнети со спорт и акција. Изработена е од материјал кој овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека деновите на вашите тинејџери бидат исполнети со здрави навики и добар стил. Тркалезната крагна зрачи со лежерен стил, додека UA логото на централниот дел на маицата јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате. Спецификација: Маица за момчиња на возраст од 8 до 14 години – за кошарка Кратки ракави Кружна крагна Стандарден крој Under Armour лого.
Подетално

Under Armour BIG LOGO е маица за кошарка за момчиња на возраст од 8 до 14 години. Овој модел се одликува со кратки ракави и стандарден крој, и е одличен избор за денови исполнети со спорт и акција. Изработена е од материјал кој овозможува чувство на удобност и комфор во текот на целиот ден. Нека деновите на вашите тинејџери бидат исполнети со здрави навики и добар стил. Тркалезната крагна зрачи со лежерен стил, додека UA логото на централниот дел на маицата јасно покажува на кој бренд најмногу му верувате.
Спецификација:

 • Маица за момчиња на возраст од 8 до 14 години – за кошарка
 • Кратки ракави
 • Кружна крагна
 • Стандарден крој
 • Under Armour лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM 9-10г.
  SM
  S
  YMD 11-12г.
  MD
  M
  YLG 13-14г.
  YXL 14-15г.
  LG
  L
  XL
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош