Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
NIKE Sportswear Swoosh
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DD5969-077)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.790 ДЕН
Моментална цена
5.790 ДЕН
Цена со попуст
4.343 ДЕН
Заштеда: 1.447 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh се машки долен дел тренерки кои го ставаат фокусот на логото што му помогна на брендот Nike да се издвои од толпата. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Меки и мазни, изработени се за да создадат топлинска изолација и бариера од ниските зимски температури. Опуштениот крој со мрежеста постава и еластични делови на ногавиците, носат пријатно чувство и лесно вклопување. Предните џебови со патент се безбедно место за складирање на ситниците без кои не можете да го замислите денот. Облечете ги овие Nike Sportswear Swoosh машки долен дел тренерки и бидете забележани каде ѝ да одите. Спецификација: Машки долен дел тренерки – lifestyle Опуштен крој Еластичен појас Еластични делови на ногавиците Предни џебови со патент Предимензионирано Swoosh лого Состав: 100% најлон, поставата: 100% полиестер Боја: црна .
Подетално

Nike Sportswear Swoosh се машки долен дел тренерки кои го ставаат фокусот на логото што му помогна на брендот Nike да се издвои од толпата. Предимензионираното Swoosh лого недвосмислено ги сигнализира фаворитите за претстојната сезона. Меки и мазни, изработени се за да создадат топлинска изолација и бариера од ниските зимски температури. Опуштениот крој со мрежеста постава и еластични делови на ногавиците, носат пријатно чувство и лесно вклопување. Предните џебови со патент се безбедно место за складирање на ситниците без кои не можете да го замислите денот. Облечете ги овие Nike Sportswear Swoosh машки долен дел тренерки и бидете забележани каде ѝ да одите.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Еластичен појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Предни џебови со патент
 • Предимензионирано Swoosh лого
 • Состав: 100% најлон, поставата: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош