Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
UNDER ARMOUR Project Rock
Спортски градник
Код на производ:
(1371369-824)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Project Rock

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
2.990 ДЕН
Моментална цена
2.990 ДЕН
Цена со попуст
2.093 ДЕН
Заштеда: 897 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Under Armour Project Rock е женски топ за тренинг. Идеален избор за непречено тренирање и максимално уживање во физичката активност. Одличниот крој на најдобар начин ќе ја истакне вашата фигура. Овој модел е направен од пријатен материјал кој е совршен за тренинг и ќе ја впие последната капка пот од вашата кожа, за да можете да останете фокусирани на целта. Не дозволувајте ништо да ве спречи да ја остварите вашата дневна цел. Спецификација: Женски топ Ремени Under Armour лого на задната страна.
Подетално

Under Armour Project Rock е женски топ за тренинг. Идеален избор за непречено тренирање и максимално уживање во физичката активност. Одличниот крој на најдобар начин ќе ја истакне вашата фигура. Овој модел е направен од пријатен материјал кој е совршен за тренинг и ќе ја впие последната капка пот од вашата кожа, за да можете да останете фокусирани на целта. Не дозволувајте ништо да ве спречи да ја остварите вашата дневна цел.
Спецификација:

 • Женски топ
 • Ремени
 • Under Armour лого на задната страна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Градник
  Пол Женски
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош