Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Heat Advisory
UNDER ARMOUR Heat Advisory
UNDER ARMOUR Heat Advisory
UNDER ARMOUR Heat Advisory
UNDER ARMOUR Heat Advisory
UNDER ARMOUR Heat Advisory
UNDER ARMOUR Heat Advisory
UNDER ARMOUR Heat Advisory
Машка маица
Код на производ:
(1370234-001)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Heat Advisory

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
1.490 ДЕН
Моментална цена
1.490 ДЕН
Цена со попуст
1.192 ДЕН
Заштеда: 298 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Сите маици имаат графика, но Under Armour Heat Advisory машката маица за кошарка ја има најдобрата. Лесната, мека ткаенина од памучна мешавина брзо се суши и обезбедува целодневна удобност. Спецификација: Кратки ракави Тркалезна крагна Ткаенина што брзо се суши.
Подетално

Сите маици имаат графика, но Under Armour Heat Advisory машката маица за кошарка ја има најдобрата. Лесната, мека ткаенина од памучна мешавина брзо се суши и обезбедува целодневна удобност.
Спецификација:

 • Кратки ракави
 • Тркалезна крагна
 • Ткаенина што брзо се суши

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Маица 1372847-001
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  1.752 ДЕН
  Заштеда 20%
  2.190 ДЕН
  Помош