Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece
Детски долен дел тренерки
Код на производ:
(DD8721-326)
NIKE

NIKE Sportswear Swoosh Tech Fleece

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.090 ДЕН
Моментална цена
3.090 ДЕН
Цена со попуст
2.318 ДЕН
Заштеда: 772 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS 7-8г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 8-9г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 10-11г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 12-13г.
 • XL 14-15г.
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Swoosh детскиот долен дел тренерки за тинејџери го истакнуваат легендарното лого на предната и задната страна. Флис ткаенината додава супер меко чувство, топлина и удобност на ова секојдневно парче облека. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување, додека задниот дел и двата странични џебови обезбедуваат простор за сите потребни ситници. Спецификација: Модел: Standard fit Задни и странични џебови Еластичен прилагодлив појас Еластични делови на ногавиците Боја: црна.
Подетално

Nike Sportswear Swoosh детскиот долен дел тренерки за тинејџери го истакнуваат легендарното лого на предната и задната страна. Флис ткаенината додава супер меко чувство, топлина и удобност на ова секојдневно парче облека. Еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување, додека задниот дел и двата странични џебови обезбедуваат простор за сите потребни ситници.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Задни и странични џебови
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Еластични делови на ногавиците
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За тинејџери (8-14 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS 7-8г.
  YSM
  SM
  S 8-9г.
  YMD
  MD
  M 10-11г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 12-13г.
  XL 14-15г.
  2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош