Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Машки дуксер
Код на производ:
(DD6383-335)
NIKE

NIKE Air

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.043 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air е машки дуксер инспириран од познатиот Nike стил од 80-тите. Nike мотивите на предната страна даваат текстура и придонесуваат овој дуксер да изгледа модерно и впечатливо. Натписот „ Get Over Your Fear of Heights “ е превземен од кампањата на Nike Air Force од 86 година и им оддава почит на моделите од минатото. Дуксерот е изработен од топол и удобен материјал, а капуљачата е обложена со мрежест материјал кој му дава спортски изглед. Носете го овој Nike Air машки дуксер и бидете забележани каде и да се појавите. Спецификација: Машки дуксер – lifestyle Стандарден крој Прилагодлива капуљача Странични џебови Геометриски детали Машинско перење Состав: 80% памук, 20% полиестер.
Подетално

Nike Air е машки дуксер инспириран од познатиот Nike стил од 80-тите. Nike мотивите на предната страна даваат текстура и придонесуваат овој дуксер да изгледа модерно и впечатливо. Натписот „ Get Over Your Fear of Heights “ е превземен од кампањата на Nike Air Force од 86 година и им оддава почит на моделите од минатото. Дуксерот е изработен од топол и удобен материјал, а капуљачата е обложена со мрежест материјал кој му дава спортски изглед. Носете го овој Nike Air машки дуксер и бидете забележани каде и да се појавите.
Спецификација:

 • Машки дуксер – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Прилагодлива капуљача
 • Странични џебови
 • Геометриски детали
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош