Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
NIKE Air
Женска јакна
Код на производ:
(DD5421-303)
NIKE

NIKE Air

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.593 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Air е женска јакна. Нејзиниот засечен крој допира до колковите и има прилагодливи учкури од внатрешната страна за да го адаптирате изгледот на оваа јакна по ваша желба. Мазната ткаенина обезбедува пријатно чувство. Printed Air графиките и извезеното Futura лого недвосмислено кажуваат за вашата љубов кон овој бренд и го отсликуваат неговото богато наследство. Придружете се на Air тимот со Nike Air женската јакна и бидете секогаш забележани. Спецификација: Женска јакна – lifestyle Опуштен крој Патент Еластични прилагодливи учкури Еластични делови на ракавите Предни џебови Air графика Futura лого Машинско перење Состав: 100% полиестер Боја: црна .
Подетално

Nike Air е женска јакна. Нејзиниот засечен крој допира до колковите и има прилагодливи учкури од внатрешната страна за да го адаптирате изгледот на оваа јакна по ваша желба. Мазната ткаенина обезбедува пријатно чувство. Printed Air графиките и извезеното Futura лого недвосмислено кажуваат за вашата љубов кон овој бренд и го отсликуваат неговото богато наследство. Придружете се на Air тимот со Nike Air женската јакна и бидете секогаш забележани.
Спецификација:

 • Женска јакна – lifestyle
 • Опуштен крој
 • Патент
 • Еластични прилагодливи учкури
 • Еластични делови на ракавите
 • Предни џебови
 • Air графика
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер
 • Боја: црна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Јакна DM6243-010
  6.893 ДЕН
  Заштеда 25%
  9.190 ДЕН
  Помош