Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Tech Essentials
NIKE Sportswear Tech Essentials
NIKE Sportswear Tech Essentials
NIKE Sportswear Tech Essentials
NIKE Sportswear Tech Essentials
NIKE Sportswear Tech Essentials
NIKE Sportswear Tech Essentials
NIKE Sportswear Tech Essentials
NIKE Sportswear Tech Essentials
NIKE Sportswear Tech Essentials
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DH4224-012)
NIKE

NIKE Sportswear Tech Essentials

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
6.090 ДЕН
Моментална цена
6.090 ДЕН
Цена со попуст
4.568 ДЕН
Заштеда: 1.522 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear Tech Essentials машките lifestyle панталони се подеднакво удобни во канцеларија како и во движење, ја заматуваат границата помеѓу урбаниот и спортскиот стил. Оригиналните детали и необложената ткаенина со средна тежина го подигаат вашиот стил на повисоко ниво и ви даваат супериорно чувство, идеално за секојдневно носење. Поширокиот крој во пределот на бутовите и колковите и стеснетите ногавици во долниот дел обезбедуваат удобност и чист изглед, додека дополнителниот панел помеѓу нозете овозможува поприродни движења. Контрастните шевови, ремените и залепениот џеб со патент се препознатливи Tech Essential детали. Спецификација: Модел: Standard fit Џебови Машинско перење Состав: 100% полиестер.
Подетално

Nike Sportswear Tech Essentials машките lifestyle панталони се подеднакво удобни во канцеларија како и во движење, ја заматуваат границата помеѓу урбаниот и спортскиот стил. Оригиналните детали и необложената ткаенина со средна тежина го подигаат вашиот стил на повисоко ниво и ви даваат супериорно чувство, идеално за секојдневно носење. Поширокиот крој во пределот на бутовите и колковите и стеснетите ногавици во долниот дел обезбедуваат удобност и чист изглед, додека дополнителниот панел помеѓу нозете овозможува поприродни движења. Контрастните шевови, ремените и залепениот џеб со патент се препознатливи Tech Essential детали.
Спецификација:

 • Модел: Standard fit
 • Џебови
 • Машинско перење
 • Состав: 100% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош