Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
CHAMPION AUTHENTIC
Детска маица
Код на производ:
(CHA221B807-20)
CHAMPION

CHAMPION AUTHENTIC

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Моментална цена
790 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 3-4г.
 • XS 5-6г.
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S 7-8г.
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M 9-10г.
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L 11-12г.
 • XL 13-14г.
 • 2XL 15-16г.
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Champion AUTHENTIC е детска маица за момчиња која носи препознатлив Champion изглед Можете да ја комбинирате со различни комбинации на облека и за различни пригоди. Маичка се одликува со кратки ракави и зајакната јака која ќе спречи влечење на маичката и ќе придонесе за нејзината издржливост и долготрајност. Одличен избор е за детски игри и авантури во текот на денот, но и за одење на училиште или шетање по градските улици. Богатата Champion графика низ маичката ја нагласува спортската посветеност уште од мали нозе. Исклучително удобната маичка ќе биде одличен сојузник за сите деца во секоја прилика. Спецификација: Машка маица Кратки ракави Champion графика Класичен крој Зајакната крагна.
Подетално

Champion AUTHENTIC е детска маица за момчиња која носи препознатлив Champion изглед Можете да ја комбинирате со различни комбинации на облека и за различни пригоди. Маичка се одликува со кратки ракави и зајакната јака која ќе спречи влечење на маичката и ќе придонесе за нејзината издржливост и долготрајност. Одличен избор е за детски игри и авантури во текот на денот, но и за одење на училиште или шетање по градските улици. Богатата Champion графика низ маичката ја нагласува спортската посветеност уште од мали нозе. Исклучително удобната маичка ќе биде одличен сојузник за сите деца во секоја прилика.
Спецификација:

 • Машка маица
 • Кратки ракави
 • Champion графика
 • Класичен крој
 • Зајакната крагна

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Маица
  Пол Деца-момчиња
  Намена Lifestyle
  Бренд CHAMPION
  Возраст За мали деца (4-10 год.)
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS 3-4г.
  XS 5-6г.
  YSM
  SM
  S 7-8г.
  YMD
  MD
  M 9-10г.
  YLG
  YXL
  LG
  L 11-12г.
  XL 13-14г.
  2XL 15-16г.
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош