Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
NIKE Sportswear Trend
Машка јакна
Код на производ:
(DD6170-060)
NIKE

NIKE Sportswear Trend

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
6.790 ДЕН
Моментална цена
6.790 ДЕН
Цена со попуст
5.093 ДЕН
Заштеда: 1.697 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Оваа Nike Sportswear Trend машка јакна се одликува со препознатлив класичен ретро Nike стил кој е комбиниран со модерен крој. Извлечена од архивата, оваа лесна ткаенина со прицврстување на патент комбинира ретро стил со модерна конструкција и футуристички детали, создавајќи сосема нов изглед. Многу е погодна за комбинирање со други парчиња облека, и може да се носи во речиси секој период од годината. Сложените отпечатоци на задната страна во изданието DIY издание придонесуваат уникатен стил. Извезеното future лого на градите му оддава почит на богатото наследство. Оваа јакна е создадена за сите љубители на спортот. Спецификација: Машка јакна – lifestyle Стандарден крој Патент низ цела должина Еластични делови на ракавите Futura лого Машинско перење Состав: 100% најлон.
Подетално

Оваа Nike Sportswear Trend машка јакна се одликува со препознатлив класичен ретро Nike стил кој е комбиниран со модерен крој. Извлечена од архивата, оваа лесна ткаенина со прицврстување на патент комбинира ретро стил со модерна конструкција и футуристички детали, создавајќи сосема нов изглед. Многу е погодна за комбинирање со други парчиња облека, и може да се носи во речиси секој период од годината. Сложените отпечатоци на задната страна во изданието DIY издание придонесуваат уникатен стил. Извезеното future лого на градите му оддава почит на богатото наследство. Оваа јакна е создадена за сите љубители на спортот.
Спецификација:

 • Машка јакна – lifestyle
 • Стандарден крој
 • Патент низ цела должина
 • Еластични делови на ракавите
 • Futura лого
 • Машинско перење
 • Состав: 100% најлон

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Јакна
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош