Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Jordan Sport DNA
NIKE Jordan Sport DNA
NIKE Jordan Sport DNA
NIKE Jordan Sport DNA
NIKE Jordan Sport DNA
NIKE Jordan Sport DNA
NIKE Jordan Sport DNA
NIKE Jordan Sport DNA
Машки долен дел тренерки
Код на производ:
(DM3231-091)
NIKE

NIKE Jordan Sport DNA

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
4.790 ДЕН
Моментална цена
4.790 ДЕН
Цена со попуст
3.593 ДЕН
Заштеда: 1.197 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Jordan Sport DNA се машки долен дел тренерки. Зошто да ја жртвувате удобноста за стил кога можете да ги имате и двете? Овие машки долен дел тренерки се одликуваат со опуштен крој и се совршено лесни за носење, со својот пријатен француски фротир. Еластичниот појас е растеглиб, а тренерките можете дополнително да ги прилагодите со учкур. Спецификација: Машки долен дел тренерки Растегливи ребрести делови на ногоавиците Џебови Jumpman везено лого Машинско перење Материјал: 80% памук / 20% полиестер .
Подетално

Nike Jordan Sport DNA се машки долен дел тренерки. Зошто да ја жртвувате удобноста за стил кога можете да ги имате и двете? Овие машки долен дел тренерки се одликуваат со опуштен крој и се совршено лесни за носење, со својот пријатен француски фротир. Еластичниот појас е растеглиб, а тренерките можете дополнително да ги прилагодите со учкур.
Спецификација:

 • Машки долен дел тренерки
 • Растегливи ребрести делови на ногоавиците
 • Џебови
 • Jumpman везено лого
 • Машинско перење
 • Материјал: 80% памук / 20% полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Машки
  Намена Кошарка
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Помош