Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
NIKE Sportswear
Женски долен дел тренерки
Код на производ:
(CZ8186-325)
NIKE

NIKE Sportswear

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
5.390 ДЕН
Моментална цена
5.390 ДЕН
Цена со попуст
4.043 ДЕН
Заштеда: 1.347 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Nike Sportswear се долен дел женски тренерки со класичен спортски стил, кој е освежен со целосен принт во цветни мотиви. Разновидниот дизајн на овој модел лесно се вклопува во секоја комбинација на облека, додека удобниот крој со малку заострените ногавици совршено ја нагласува вашата фигура. Прилагодливиот еластичен појас се прилагодува на обемот на половината, а функционално поставените џебови нудат доволно простор за вашите ситници. Спецификација: Женски долен дел тренерки Стандарден крој за удобност Еластичен појас со прилагодување Функционални џебови Дозволено перење во машина Состав: 100 % полиестер.
Подетално

Nike Sportswear се долен дел женски тренерки со класичен спортски стил, кој е освежен со целосен принт во цветни мотиви. Разновидниот дизајн на овој модел лесно се вклопува во секоја комбинација на облека, додека удобниот крој со малку заострените ногавици совршено ја нагласува вашата фигура. Прилагодливиот еластичен појас се прилагодува на обемот на половината, а функционално поставените џебови нудат доволно простор за вашите ситници.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки
 • Стандарден крој за удобност
 • Еластичен појас со прилагодување
 • Функционални џебови
 • Дозволено перење во машина
 • Состав: 100 % полиестер

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд NIKE
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош