Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

UNDER ARMOUR Terrain
UNDER ARMOUR Terrain
UNDER ARMOUR Terrain
UNDER ARMOUR Terrain
UNDER ARMOUR Terrain
UNDER ARMOUR Terrain
UNDER ARMOUR Terrain
UNDER ARMOUR Terrain
UNDER ARMOUR Terrain
UNDER ARMOUR Terrain
Код на производ:
(1370411-279)
UNDER ARMOUR

UNDER ARMOUR Terrain

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.790 ДЕН
Моментална цена
3.790 ДЕН
Цена со попуст
2.653 ДЕН
Заштеда: 1.137 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM S
 • S S
 • YMD YMD
 • MD M
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG L
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Без разлика дали тренирате внатре или на отворено, Under Armour Terrain машките шорцеви за тренинг ќе станат вашиот омилен дел од опремата за тренинг, која е издржлива и направена да се протега и да се движи заедно со вас. UA Storm технологијата ја отфрла водата без да ја жртвува можноста за прозрачност. Издржливата еластична ткаенина е лесна и се движи со вас. Растегливиот материјал во четири насоки се движи со вас, додека еластичниот појас со вентилација нуди супериорна удобност. Рефлектирачките детали овозможуваат видливост дури и при лоши временски услови. Спецификација: UA Storm технологија Четиринасочен растеглив материјал Рефлектирачки детали Еластичен појас .
Подетално

Без разлика дали тренирате внатре или на отворено, Under Armour Terrain машките шорцеви за тренинг ќе станат вашиот омилен дел од опремата за тренинг, која е издржлива и направена да се протега и да се движи заедно со вас. UA Storm технологијата ја отфрла водата без да ја жртвува можноста за прозрачност. Издржливата еластична ткаенина е лесна и се движи со вас. Растегливиот материјал во четири насоки се движи со вас, додека еластичниот појас со вентилација нуди супериорна удобност. Рефлектирачките детали овозможуваат видливост дури и при лоши временски услови.
Спецификација:

 • UA Storm технологија
 • Четиринасочен растеглив материјал
 • Рефлектирачки детали
 • Еластичен појас

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Машки
  Намена Тренинг
  Бренд UNDER ARMOUR
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM S
  S S
  YMD
  MD M
  M M
  YLG
  YXL
  LG L
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL 4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош