Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

MONT LIGHTWEIGHT
MONT LIGHTWEIGHT
MONT LIGHTWEIGHT
MONT LIGHTWEIGHT
MONT LIGHTWEIGHT
MONT LIGHTWEIGHT
MONT LIGHTWEIGHT
MONT LIGHTWEIGHT
MONT LIGHTWEIGHT
MONT LIGHTWEIGHT
Код на производ:
(MNA221M002-20)
MONT

MONT LIGHTWEIGHT

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
0 ДЕН
Моментална цена
5.590 ДЕН
Цена со попуст
3.913 ДЕН
Заштеда: 1.677 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
Mont Lightweight е машки outdoor елек, идеален за преодниот период. Доколку ви треба дополнителен слој облека, кој ќе ви обезбеди топлина без товар, овој елек е идеалниот избор за вас. Со лесно полнење и едноставен класичен крој, ќе се вклопи во секоја ваша комбинација на облека. Високата крагна ќе ви овозможи одлична покриеност, додека страничните џебови со скриен патент се одлични за безбедно складирање на ситниците. Со патентот што се протега по целата должина на елекот, можете лесно да ја прилагодите неговата отвореност, па затоа е идеален и за слоевитото облекување. Можете да го користите кога џогирате во текот на свежите утра или за време на вечерните прошетки, така што нема причина овој Mont Lightweight машки outdoor елек да не стане дел од вашиот гардеробер. Спецификација: Машки outdoor елек Патент низ цела должина Висока крагна Странични џебови со патент Mont лого.
Подетално

Mont Lightweight е машки outdoor елек, идеален за преодниот период. Доколку ви треба дополнителен слој облека, кој ќе ви обезбеди топлина без товар, овој елек е идеалниот избор за вас. Со лесно полнење и едноставен класичен крој, ќе се вклопи во секоја ваша комбинација на облека. Високата крагна ќе ви овозможи одлична покриеност, додека страничните џебови со скриен патент се одлични за безбедно складирање на ситниците. Со патентот што се протега по целата должина на елекот, можете лесно да ја прилагодите неговата отвореност, па затоа е идеален и за слоевитото облекување. Можете да го користите кога џогирате во текот на свежите утра или за време на вечерните прошетки, така што нема причина овој Mont Lightweight машки outdoor елек да не стане дел од вашиот гардеробер.
Спецификација:

 • Машки outdoor елек
 • Патент низ цела должина
 • Висока крагна
 • Странични џебови со патент
 • Mont лого

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Елек
  Пол Машки
  Намена Outdoor
  Бренд MONT
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Елек MNA213M001-05
  3.913 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Елек MNA213M001-02
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.913 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.590 ДЕН
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Елек MNA213M001-01
  Prosecna ocena:
  ocena
  1
  ocena
  1
  3.913 ДЕН
  Заштеда 30%
  5.590 ДЕН
  Помош