Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
adidas Three Bar
Машки дуксер
Код на производ:
(HD0894)
adidas

adidas Three Bar

Само на Sport Vision web shop, вметни ги во корпичка омилените производи и те чека дополнителен попуст до 10% на намалените производи и 50% и 20% на новите модели! Побрзај, акцијата важи до 30. јуни.

Комплетната понуда погледнете ја ТУКА.

Претходна цена
3.988 ДЕН
Моментална цена
3.988 ДЕН
Цена со попуст
2.991 ДЕН
Заштеда: 997 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas THREE BAR е машки дуксер со капуљача. Многу е удобен и пријатен за носење. Изработен е од памук и рециклиран полиестер. Класичниот дизајн на дуксерот е збогатен со познатото Three bar лого на градите, кое е симбол на вистинска спортска елеганција. Можете да ги загреете рацете во топлите џебови. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.Спецификација: Машки дуксер Состав: 70% памук, 30% полиестер Дозволено е перење во машина за перење Regular fit.
Подетално

adidas THREE BAR е машки дуксер со капуљача. Многу е удобен и пријатен за носење. Изработен е од памук и рециклиран полиестер. Класичниот дизајн на дуксерот е збогатен со познатото Three bar лого на градите, кое е симбол на вистинска спортска елеганција. Можете да ги загреете рацете во топлите џебови. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Машки дуксер
 • Состав: 70% памук, 30% полиестер
 • Дозволено е перење во машина за перење
 • Regular fit

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Дуксер
  Пол Машки
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X
  2X
  3X
  2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL 3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara
  Помош