Пребарај ја страната
БЕСПЛАТНА ИСПОРАКА

за сите нарачки чија вредност е поголема од 2990 ден.

Контактирајте не на : 02/3055-222
ИСПОРАКА ВО РОК ОД 5 РАБОТНИ ДЕНА

- на сите нарачки во готово или со електронска платежна картичка

ДВА НАЧИНА НА ПЛАЌАЊЕ

- во готово или со електронска платежна картичка.

adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
adidas Essentials
Код на производ:
(HE9362)
adidas

adidas Essentials

Претходна цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Моментална цена
1.688 ДЕН
Заштеда: 0 ДЕН
Извести ме за попуст
Големини EU
Големини
Големини CM
 • 1X 1X
 • 2X 2X
 • 3X 3X
 • 2XS 2XS
 • XS XS
 • YSM YSM
 • SM SM
 • S S
 • YMD YMD
 • MD MD
 • M M
 • YLG YLG
 • YXL YXL
 • LG LG
 • L L
 • XL XL
 • 2XL 2XL
 • 3XL 3XL
 • 4XL 4XL
 • NS NS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувајте во листата на желби
adidas ESSENTIALS женските шорцеви ви нудат удобност и комфор за време на сите ваши спортски активности. Дизајниран е во тесен крој и направен е од лесен материјал. Страничните прорези ви овозможуваат да се движите без ограничувања. Врвката на појасот ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како што ви одговара. Носете ги adidas ESSENTIALS женски шорцеви за тренинг и постигнете ги сите цели што сте си ги поставиле. Спецификација: Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер 11% еластин Тесен крој Ремен со ластик и врвка Машинско перење.
Подетално

adidas ESSENTIALS женските шорцеви ви нудат удобност и комфор за време на сите ваши спортски активности. Дизајниран е во тесен крој и направен е од лесен материјал. Страничните прорези ви овозможуваат да се движите без ограничувања. Врвката на појасот ви овозможува сами да ја прилагодите ширината како што ви одговара. Носете ги adidas ESSENTIALS женски шорцеви за тренинг и постигнете ги сите цели што сте си ги поставиле.
Спецификација:

 • Состав: 53% памук, 36% рециклиран полиестер 11% еластин
 • Тесен крој
 • Ремен со ластик и врвка
 • Машинско перење

 • Карактеристика Вредност
  Категорија Шорцеви
  Пол Женски
  Намена Lifestyle
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Големина ЕУ големина Големина во cm
  1X 1X
  2X 2X
  3X 3X
  2XS 2XS
  XS XS
  YSM
  SM
  S S
  YMD
  MD
  M M
  YLG
  YXL
  LG
  L L
  XL XL
  2XL 2XL
  3XL
  4XL
  NS
  Остави оценка
  Trenutno nema komentara

  Слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  adidas SPORTSWEAR SUMMER PACK SHORTS се женски шорцеви чиј дизајн нуди вистинско спортс...
  1.641 ДЕН
  Заштеда 25%
  2.188 ДЕН
  Помош